درباره ما

شرکت فرهنگی هنری نسیم مهرآوا به شماره ثبت 6368 از سال 1384 فعالیت رسمی و قانونی خود را در حوزۀ موسیقی فولک مازندران آغاز نمود. این شرکت یکی از نخستین شرکت­ های فعال در حوزۀ موسیقی فولک در استان مازندران می­ باشد و با بیش از 14 سال فعالیت در حوزۀ موسیقی بومی مازندران در پیِ وسعت بخشیدن به گسترۀ رویکردهای فرهنگی و هنری خود گام برمی­دارد. خدماتی که این شرکت دیرپایِ مازندرانی در اختیار مخاطبانِ بومی و غیربومی خود قرار می­دهد شامل موارد زیر می­شود:

  • اخذ مجوز برای آلبوم و تک ­قطعۀ موسیقی. که شامل موسیقی فولک، سنتی، پاپ، تلفیقی و ... می­شود.

صاحبان اثر که در حیطۀ قانونی موسیقی کشور، اعم از پاپ، سنتی، فولک کتاب گویا و ... فعال هستند می­توانند با مراجعه به شرکت نسیم مهرآوا و ارائۀ اثرشان، آن را در مسیر اخذ مجوز قرار دهند.

  • تولید و انتشار اثر.

هنرمندانی که اثر موسیقیایی­ شان اعم از پاپ، سنتی، فولک کتاب گویا و ... دارای مجوز چاپ و نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می­ باشد می­ توانند با مراجعه به شرکت فرهنگی هنری نسیم مهرآوا نسبت به تولید و انتشار اثر اقدام نمایند و از مزایای تبلیغاتی این شرکت نظیر قرار گرفتن اثرشان در سایت مهرآوا و سایت بیپ تونز، دریافت کد پیشوازِ همراه اول، ایرانسل و رایتل تبلیغات مجازی و شهری برخوردار گردند.

  • برگزاری کنسرت­، همایش، جشنواره، سمینار، جُنگ و ....

شرکت نسیم مهرآوا با تجربۀ برگزاری ده­ها جشنواره و همایش و بیش از یک­صد کنسرت در حوزۀ موسیقی پاپ، سنتی و بومی،

یکی از امکاناتی که سایت مهرآوا در اختیار مخاطبان خود قرار می­دهد بانک اطلاعاتی هنرمندان است. تا این لحظه اطلاعات هنریِ بیش از 120 هنرمند مازندرانی برای مراجعه­ کنندگان به سایت قابل ملاحظه است. شایان به ذکر است که سایت مهرآوا امکانی برای هنرمندان حوزۀ بومی و نیز غیربومی قائل شده است که پس از ثبت نام در سایت، اطلاعات هنری خود را وارد کرده و علاوه بر این­که به تکمیل بانک اطلاعاتی هنرمندان کمک نموده­اند به عنوان هنرمند فعال در حوزۀ تخصصی خود به جامعۀ هنری شناسانده شوند.

  • معرفی آموزشگاه­ها و فروشگاه­های موسیقی و فرهنگخانه­ های فعال.

در سایت مهرآوا امکانی فراهم شده است تا اهالی فعال در حوزۀ موسیقی به معرفی آموزشگاه، فروشگاه و فرهنگخانه ­های مرتبط قادر باشند زمینۀ فعالیت و شیوۀ کاریِ خود را شرح بدهند. نسیم مهرآوا به شناساندنِ برترین­ ها در این حوزه می­ اندیشد.

از مهم­ترین اهدافی که شرکت نسیم مهرآوا با اندیشیدن بدان فعالیت خود را سرگرفت و در تمام سال­ هایی که بر او رفت کوشید تا در مسیر نیل بدان گام بردارد، نگاهبانی و گستردن فرهنگ، هنر و به ویژه موسیقی فولکلور مازندران بوده و هست. ما آگاهیم که آن­چه باید انجام بگیرد بسیار وسیع­ تر از گستره­ ای­ست که تا امروز بدان دست یافته ­ایم، ما می­دانیم که گنجانۀ جوان این خطه کوشش و اهتمام بزرگ­تر و اساسی­ تری را برای بالفعل شدن تمنا می­کند. ما آگاهانه، با چشمانی باز و قلبی عاشق این راه دشوار را برگزیده­ ایم و برای تحقق آن می­کوشیم و آینده ­ای روشن­ تر از امروز را انتظار می­کشیم.

برای دریافت اطلاعات بیش­تر با تلفن­های -4-3352002-011 تماس حاصل فرمایید.


دیدگاه‌ها   

0 #1 فرزاد وحدت 1397-04-31 13:23
سلام
بنده ساکن تهران هستم
میخواستم کلاس آموزش لله وا ثبت نام کنم
لطفا آموزشگاه مورد تایید شما در تهران را اعلام بفرمایید
سپاسگزارم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید