خدمات غیر حضوری خانه موسیقی همچنان ادامه دارد

در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی
خدمات غیرحضوری خانه موسیقی ادامه دارد

 

خانه موسیقی ایران

ساختمان شماره ۱ خانه موسیقی از روز شنبه ۲۳ فروردین ماه آغاز به فعالیت کرده و در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی خدمات غیر حضوری ارائه می‌دهد.

ساختمان شماره 1 خانه موسیقی از روز شنبه 23 فروردین ماه تا ساعت 14 باز است و برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی خدمات غیر حضوری به اعضا ارائه می‌شود.

اعضای خانه موسیقی برای امور اداری نظیر صدور کارت عضویت، عضویت، بیمه تأمین اجتماعی و …می‌توانند با شماره های 66917711 و 66917712 از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 تماس حاصل و جهت حفظ سلامت خود و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از مراجعه حضوری اجتناب کنند.
کارت های عضویت آن دسته از اعضایی که نسبت به تکمیل پرونده و پرداخت حق عضویت خود در هفته‌های اخیر اقدام کرده بودند نیز به ترتیب با هماهنگی برای ایشان ارسال خواهد شد.

اعضای خانه موسیقی جهت تمدید عضویت و دریافت کارت عضویت هوشمند باید درسامانه جامع هنرمندان ثبت نام کرده و با وارد کردن نام کاربری (کدملی) و کلمه عبور (کدعضویت مندرج بر روی کارت قدیمی) اطلاعات لازم از جمله بارگذاری عکس پرسنلی، تکمیل اطلاعات مربوط به تماس، وارد کردن مشخصات به لاتین،آثار،تخصص ها و… را ثبت کنند.

اعضا پس از ثبت اطلاعات خواسته شده در سامانه با خانه موسیقی تماس حاصل نمایند تا نسبت به تأیید اطلاعات مربوطه و همچنین تحویل کارت های عضویت هماهنگی لازم صورت پذیرد .

همچنین اعضا می توانند در خصوص امور اداری درخواست خود را در ساعات اداری به واتس‌آپ خانه موسیقی به شماره ۰۹۳۶۴۱۱۳۱۰۰ ارسال کنند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

منبع: موسیقی ما

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید